Vítáme vás u nás v autoservisu. Potřebujete li poradit kontaktujte nás telefonicky 774 693 225

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Potkala Vás nehoda na silnici, či pouze parkovišti? Má Vaše vozidlo kosmetické menší či vetčí vady? V tom případě Vám můžeme pomoci.

V klempírně provádíme rovnání a měření karosérií na rovnacím rámu, či pouze ruční opravy menších poškození a to jak bez demontáže, tak i technologií nepoškozující lakované díly. Kvalitní provedení práce v naší klempírně je zakončeno použitím nejmodernějších ochranných materiálů zn. BERNER. Jedná se o ochranné nástřiky montovaných dílů, ošetření svárů spojů. Tyto materiály Vám garantují, že Vaše vozidlo po opravě bude vráceno do stavu porovnatelnému s původním provedením. Špičkové vybavení a mnohaleté zkušenosti dělají z naší klempírny profesionální oddělení.


Lakování provádíme v kooperaci s naším dlouholetým partnerem v lakovací kabině na vypalované laky, vybavené leštícím zařízením.V lakovně Vám poskytneme kompletní profesionální lakýrnické práce, od lakování samotných dílů až po lakování celého vozu. Použití kvalitních barev  a přípravků  spolu s moderní lakovací kabinou zajistí vašemu vozu dokonalý vzhled a ochranu. Jejich konečná výše cen záleží na typu vozu, velikosti, poškození dílu a druhu barvy.
 

Provádíme veškeré karosářské práce dle dohody. Čas opravy je závislý na typu a rozsahu poškození.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení