Vítáme vás u nás v autoservisu. Potřebujete li poradit kontaktujte nás telefonicky 774 693 225

KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE

Potkala Vás nehoda na silnici, či pouze parkovišti? Má Vaše vozidlo kosmetické menší či vetčí vady? V tom případě Vám můžeme pomoci.

V klempírně provádíme rovnání a měření karosérií na rovnacím rámu, či pouze ruční opravy menších poškození a to jak bez demontáže, tak i technologií nepoškozující lakované díly. Kvalitní provedení práce v naší klempírně je zakončeno použitím nejmodernějších ochranných materiálů zn. BERNER. Jedná se o ochranné nástřiky montovaných dílů, ošetření svárů spojů. Tyto materiály Vám garantují, že Vaše vozidlo po opravě bude vráceno do stavu porovnatelnému s původním provedením. Špičkové vybavení a mnohaleté zkušenosti dělají z naší klempírny profesionální oddělení.


Lakování provádíme v kooperaci s naším dlouholetým partnerem v lakovací kabině na vypalované laky, vybavené leštícím zařízením.V lakovně Vám poskytneme kompletní profesionální lakýrnické práce, od lakování samotných dílů až po lakování celého vozu. Použití kvalitních barev  a přípravků  spolu s moderní lakovací kabinou zajistí vašemu vozu dokonalý vzhled a ochranu. Jejich konečná výše cen záleží na typu vozu, velikosti, poškození dílu a druhu barvy.
 

Provádíme veškeré karosářské práce dle dohody. Čas opravy je závislý na typu a rozsahu poškození.

Zpět do obchodu